| Главная |
| FAQ |
| Креативы |
| * Лучшее! |
| Отстой |
| Комментарии |
| Добавить креатив |
| Фотки |
| Пассажиры |
| Тамбур |
|
Сейчас на сайте зарегистрированные:
|
|
|
Останні вечірні враження,
Безсонні сигналізації -
Далекі від чогось справжнього.
Хотілося б нализатися,
Хотілося б мати мачуху -
Все інше-бо дОтла спалено.
Я знов заростаю патлами,
І скаржитися нема чого.
До біса салати з морквою.
Нехай - лише "Doors" та Мусорґський.
Коротше, я хочу мороку
І музики. |
Правила
| +2 | Шедевр! Одно из лучшего здесь! |
| +1 | Понравилось |
| +0.5 | Что-то есть |
| 0 | Никак |
| -0.5 | Хуже чем никак |
| -1 | Отстой |
| -2 | Пиздец, уберите эту хуйню с Тепловоза! |
|
Средняя оценка крео: Проголосовавших: 10
! Голосование доступно только авторизованным пользователям |
|
|
|
sandal | 2 (137722) 2008-09-05 10:34 | |
|
Шандрук | 5 (137736) 2008-09-05 11:29 | |
|
собака | 8 (137772) 2008-09-05 15:34 | |
|
Ivan Kulinski | 9 (137802) 2008-09-06 10:32 | |
|
Чайка | 11 (138024) 2008-09-10 11:52 | |
|
олейна | 14 (149393) 2009-01-15 13:33 | |
Отправлять сюда комменты разрешено только зарегистрированным пользователям
|
|